Bezmaksas iepirkšanos! TCMT090204 -HM YBC251 virpu griešanas instrumenti CNC asmens sakausējuma karbīda griešanas instruments karbīda ieliktņiem

Bezmaksas iepirkšanos! TCMT090204 -HM YBC251 virpu griešanas instrumenti CNC asmens sakausējuma karbīda griešanas instruments karbīda ieliktņiem

Jauns produkts

€20.98

€25.58

-17%

Atlaide!

Novērtējums 

Vairāk informācijas

YBC151: ir piemērots, lai apdares tērauda.

YBC251: ir piemērots daļēji-apdares tērauda.

YBC351: ir laba stingrība un izturība pret plastisko deformāciju, piemērots ātrai apstrādei tērauda.

YBM151: labas difūzijas nodiluma izturība un izturība pret plastmasas deformācijas spējas un laba triecienizturība, piemērots apdares, daļēji-apdares un roughing no nerūsējošā tērauda.

YBM251: ir piemērots daļēji-apdares un roughing no nerūsējošā tērauda.

YBD151: piemērots apdares un daļēji-apdares čuguna materiāliem.

YBC kingbox asmeņi, otrās paaudzes

YBC152: ietekmes spēks pieaugums tajā pašā laikā, nodiluma izturība ir ievērojami uzlabojusies, ātrgaitas griešana ir apstrādāti, lai daļēji-apdares tērauda ideāla izvēle.Griešanas ātrumu var palielināt par vairāk nekā 25%, ar tādiem pašiem griešanas ātrums un instrumenta kalpošanas laiku var palielināt līdz vairāk nekā 30%.

YBC252: spēcīga spēja pretoties plastisko deformāciju un intensitāte no malas, ir no apdares raupja apstrādes tērauda vispārējā vēlamo zīmolu.Atbilstoši augsta noņemšanas ātrums griešanas parametrus, vai skarbie darba apstākļi ir stabilu sniegumu, un var sasniegt vairāk zaļo sausā griešana.Tajā pašā griešanas stāvoklī, griešanas ātrumu var uzlabot par vairāk nekā 25%; ar tādiem pašiem griešanas ātrums un instrumenta kalpošanas laiku var palielināt par vairāk nekā 30%.

YBD kingbox asmeņi, otrās paaudzes

YBD052: CVD laka zīmolu, sausā tipa ātrgaitas griešanas pelēkā čuguna atspoguļo lieliska nodilumizturība.

YBD102: CVD laka zīmolu, ja ātrgaitas apstrādes čuguna rāda, laba nodiluma izturība un triecienizturība.

YBD152: CVD pārklājuma pakāpes, piemērots čuguna ātrgaitas virpošanas apstrādes, kā arī var izturēt vieglas pārejošas griešanas kad vidējā ātruma.Šo zīmolu, ja to piemēro uz frēzēšanas čuguna, arī ir spēcīgs daudzpusība.

YBD252: CVD laka zīmolu, laba nodiluma izturība un stingrība, attiecas uz kaļamā čuguna (kaļamā čuguna, piemēram), kā to prasa zemu ātrumu mitro malšanu, piemērots arī neregulāra, ar nosacījumu, pagrieziena apstrādi.

Jaunu zīmolu karbīda PVD pārklājums nano pārklājums

Īpašs pārklājums procesu, padarīt asmens virsma ir gluda, samazinātu berzi, likvidēšana vairāk gluda.

Unikālo nanostructure laka, ciešāka integrācija ar substrātu, stingrības un cietības pakāpe ir augstāka.

Cena, labu termisko stabilitāti un ķīmisko stabilitāti griezuma malu, lai nodrošinātu efektīvāku aizsardzību.

YBG102: piemērots visu veidu materiālus (īpaši piemērots čuguna) gaismas, vidēja slodze, frēzēšanas, un būtībā pusi pagrieziena pārstrādei augstas temperatūras sakausējuma.

YBG202: piemērots visu veidu apstrādājamā materiāla (viegla, vidēja slodze, frēzēšanas, caurumu apstrādes, kā arī būtībā pusi virpošanas apstrādes nerūsējošā tērauda un augstas temperatūras sakausējuma aptuvenu virpošanas apstrādes.

YBG302: piemērots visu veidu pārstrādāts materiāls, vidēja slodze, frēzēšanas, virpošanas, griešana, griešana, apstrāde, kā arī daļēji pabeigts, raupja pagriežot, nerūsējošā tērauda apstrāde, saprot, ideāla kombinācija drošības un nodiluma izturīgas sniegumu.

Tagi: tīkla perforators uz leju rīks, TCMT, Sejas Dzirnavas, tcmt16t304, griešanas nazis virpu, 400r, zcc ct, roku planer, žurnāls rīks, ielikt tcmt.

Datu lapa

Zīmola Nosaukums KAVTECNC RĪKI
Materiāls Volframa Karbīda
Modeļa Numurs TCMT090204-HM YBC251
Izmantošana Vītnes Pagriešanas Rīku
Cietība A
Pārklājums Pārklājums

Uzrakstīt recenziju

Bezmaksas iepirkšanos! TCMT090204 -HM YBC251 virpu griešanas instrumenti CNC asmens sakausējuma karbīda griešanas instruments karbīda ieliktņiem

Bezmaksas iepirkšanos! TCMT090204 -HM YBC251 virpu griešanas instrumenti CNC asmens sakausējuma karbīda griešanas instruments karbīda ieliktņiem

YBC151: ir piemērots, lai apdares tērauda. YBC251: ir piemērots daļēji-apdares tērauda. YBC351: ir laba stingrība un izturība pret plastisko deformāciju, piemērots ātrai apstrādei tērauda. YBM151: labas difūzijas nodiluma izturība un izturība pret plastmasas deformācijas spējas un laba triecienizturība, piemērots apdares,

Saistītie Produkti: