32 Bitu Audio - Kontrolēt Mūzikas Līmeņa Indikators Sānu un Aizmugures USB ports, Ir papildus Auto Mājas Lietošanai

32 Bitu Audio - Kontrolēt Mūzikas Līmeņa Indikators Sānu un Aizmugures USB ports, Ir papildus Auto Mājas Lietošanai

Jauns produkts

€22.75

Novērtējums 

Vairāk informācijas

modname=ckeditor

Amats: mikrofons uzņemt, skaņas kontroles līmeni, lampas, apgaismes funkciju

Produkta izmērs: 197x53.4x15.2mm

Jaudas prasības: barošanas spriegums ir 5V, tas ir stingri aizliegts pārsniegt 5V.Pašreizējā virs 500 MA, var izmantot. (ir Micro usb strāvas ostām aizmugurē un sānos, kuras var izvēlēties atbilstoši jūsu vajadzībām.)

32 - bitu audio - kontrolēt mūzikas līmeņa indikators ātri q&a

Q: ko es varu lietot to?Ir vadu sarežģīti?

A: to var lietot visur, kur ir ārējo skaņas.Tāpēc, ka šis produkts IZMANTO silīcija mikrofoni uzņemt signālus, tikai nepieciešams, lai kontaktdakšu 5V/150MA varas, piemēram, maksas mobilo telefonu.

Q: kāda ir atšķirība starp šo modeli un līmeņa indikators pievienots audio signālu līnija?

A: līmenis gaismas pievienots signāla līniju, kas ir tieši ievades signāla lampa valdes pārstrādei, tā veiktspēju audio detaļas un ritms ir ļoti laba, bet ieejas signālu prasības, un vēl vairāk, profesionālo personālu, lai pareizi instalēt un lietot, vienkāršajiem patērētājiem nav iespējams izmantot.Mic līmeņa gaismas, kas rodas, izmantojot mikrofonu, lai savāktu signālu, audio atskaņošanas ierīcēm, ar vidi un ietekmi mikrofonu pati, ir darīt savienojuma signāla līmeni, apgaismojuma līmeni, priekšrocība ir tā, ka produkts ir ļoti viegli lietojams alumīnija sakausējuma korpusa, ministru kabineta un maigu izskatu, ja to izmanto kā maksas savā tālrunī ir ieslēgta strāvas padeve var normāli strādāt.

Q: kāpēc jūs domājat, lampas valde ir slikts ritms, kad jūs nodot to ārā?

A: kā minēts iepriekš, tas ir kaut ko darīt ar atskaņošanas iekārtas.Ārpus mobilo tālruni vai pildspalva ir likts ritmā, ka nav sevi skaņa tik tik liels runātājs sajūta, kāpēc, lai uzdotu lampa valdes vēlaties, lai būtu ritma sajūta?Tas ir jautājums par veselo saprātu.

Q: kāpēc jūs joprojām ir nepareizā ritma, kad jūs spēlēt mūziku uz lielas runātājs?A: kā minēts iepriekš, tas ir kaut ko darīt ar atskaņošanas iekārtas un atskaņošanas vide.Mikrofons paceļ signālu, tikai skaļums, skaņas, tas ir, mēs bieži vien sakām, skaņas lieluma.Parasti, lielākā daļa ritms ir zemas frekvences daļa.Ja ir vidējas frekvences cilvēka balss, dziedot šajā laikā, un skaļums ir vienāds vai pat skaļāk nekā skaļums zemas frekvences, tad mikrofons, protams, uzņemt lielāko skaļumu cilvēka balss apstrādei, tāpēc, ka nebūs, kas atbilst parādība, ar ritma.Tur ir arī skaņu, spēlēšanas vidi radīs rezonansi daži frekvenču joslās audio, piemēram, zemas frekvences, visticamāk, lai resonate ar vidi, jo rezonanses paaudzes, cilvēki nevar justies, bet lampa valdes rādīs lampas bārs turpina būt labākie no valsts, kas ir arī normāla parādība.Q: vai ir kaut kas cits, jums vajadzētu pievērst uzmanību, kad jūs to lietojat?A: jā, visi produkti ir nepieciešama uzmanība uz to, kā viņi tiek izmantoti.1. Pievienojiet un atvienojiet strāvas vadu, bez pārmērīga spēka, lai izvairītos no iekšējā līmes plaisāšanu.2. Jābūt uzmanīgiem ne samazināties, lai neradītu kaitējumu iekšējam mikrofonam.3. Mikrofonu iegāde caurums nedrīkst būt bloķēts vai spiesti pūst vērā.4. Lai gan lampas valde ir ļoti plaša AGC diapazonā, ja ārējā skaņas ir pārāk zems, tas joprojām būs spējīgs, lai parādītu, kā parasti.Šajā laikā, lūdzu, nedaudz pastiprinātu mūziku, vai nodot lampa valdes netālu no runātāja vai ragu.5: vairākas lampas paneļi tiek izmantoti, tajā pašā laikā.Jo visu procesu AGC izsekošanas, displejs amplitūdas katra lampa valdes būs atšķirīgs.AGC funkciju nevar izslēgt.6: produkts var izmantot uzreiz pēc tam, kad jūs to saņemsiet, un daži personalizēto funkciju Iestatījumus ir nepieciešams.Lūdzu, iepazīstieties ar lietošanas rokasgrāmata ar sevi.

Galvenās iezīmes:

1. Mikrofons uztveršanas un balss vadība

2. Regulējama jutība

3. Spilgtumu var regulēt.

4, ar apgaismojuma funkcijas, spilgtumu var regulēt lineāri

5. Ir Micro usb strāvas ostu uz sānu un aizmugurējais, ko var izmantot atbilstoši savām vajadzībām

\\

Tagi: ess9038, apk usb, audio dac, adc audio, apk pc, 32 bitu dac, android apk usb, audio dac usb, apk, tda1387.

Datu lapa

DIY Piederumi ELEKTRISKĀ

Uzrakstīt recenziju

32 Bitu Audio - Kontrolēt Mūzikas Līmeņa Indikators Sānu un Aizmugures USB ports, Ir papildus Auto Mājas Lietošanai

32 Bitu Audio - Kontrolēt Mūzikas Līmeņa Indikators Sānu un Aizmugures USB ports, Ir papildus Auto Mājas Lietošanai

modname=ckeditor Amats: mikrofons uzņemt, skaņas kontroles līmeni, lampas, apgaismes funkciju Produkta izmērs: 197x53.4x15.2mm Jaudas prasības: barošanas spriegums ir 5V, tas ir stingri aizliegts pārsniegt 5V.Pašreizējā virs 500 MA, var izmantot. (ir Micro usb strāvas ostām aizmugurē un sānos, kuras var izvēlēties atbilstoši

Saistītie Produkti: